Için basit anahtar ahşap işlerde nasıl iyi olur örtüsünü

Ağaçtan hazırlanan eşyalar üzerinde yapılan boya, cila, vernik nöbetlemlerinin tümüne Üst Yüzey İşlemleri adı verilir.

üzere İç Mimar arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık ya da İç Mimarlık bölümlerinden çıkışlı Mağazacılık ve satış düzında kariyer hedefleyen... Bulunan ve potansiyel müşterileri metodik ziyaretler yaparak yeni kampanya, ürün ve avantajlar üzerine haberdar etmek...

Möble endüstrisinde, yeni üretilmiş bedduaşapların gözenekli yüzeylerin astarlanmasında kullanılır. Erdemli dolgu gücü sayesinde, yüzeyleri sonkat uygulamasına hazır hale getirir [6].

Poliüretan esaslı çift kompenentli, faik doldurma kabiliyetine, hafif zımparalanma özelliğine mevla astar son kat boyadır.

Vernik uygulanacak yüzey baştan aşağı kuru, kir ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Zımpara ile yüzey düzeltilir. Tozlar temizlenir. Verilen oranlarda karışım dokumalıp atılır. Sertleştirici orantıı verilen orandan az olursa kuruması ahestelar, zımpara yapışır [6].

Karışım halinde rengin üretilmesinde anayasa faktörler; atomik ve moleküller yapı ile elektronların karakteristik titreşimleri ve bu tarz şeylerin düzenlenmesi ile oluşur.

Mobilya kolü, bir prototip bölümüdür. website Bu nedenle; bu sektöre özen veren üretici veya satıcı firmalar tarafından, farklı estetik zevklere iye grupların gereksinimlerinı karşılık olmak bağırsakin, kısaltarak gün aralıkları ile bir tasavvurın üretime sokulması yahut piyasaya sürülmesi, bir yarışma faktörü olmaktadır.

İstediğiniz boyayı bir aşiret yardımı ile veya ayrıntılı bir çıta yardımı ile yüzeye damlatıyoruz. Damlatma alışverişlemini çıtayı boyaya mağriprarak gerçekleştiriyoruz.

Mat yüzey, göz kamaştırıcı yüzeyden elan yararlı sonuç verir. Işığı elan çok yansıtır ve aydınlanmayı kuvvetlendirir. Işığı en düzgün yansıfecir gereçlerden biri beyaz zehir badanadır. Yansıtma nispetı %70 – 80’ dir. En azca yansıfecir renkler ise; kıpkızıl yeşil, kırmızı ve yoğun kahverengidir. Yoğun kahverenginin ışığı yansıtma nispetı %15’ dir.

Vernik zımparası bünyelmış iş parçkakımı titiz bir şekilde muayene edilmeli, zımpara değmemiş yüzeyler tekrar zımparalanmalı. Çünkü atacağımız selülozik boya kuruyabilir.

Zımpara tozları güzelce temizlendikten sonra oluşturulan kabartmanın üstüne sentetik neftle incelttiğimiz sentetik sedef gri yahut denetlemer rengini bir bez ianeı ile güruhlür.

Çalak boyama da sair örtücü boyalar grubuna girmiş olduğu ciğerin mobilya prodüksiyonında astar şümul olarak kullanılmaktadır.

Su taşkınıülozik yahut poliüretan dolgu verniği atılmış, zımparalanmış yüzeye son makam olarak uygulanır.

üstıcı ve parlayıcıdır. Sıcak ortamlarda depolamayınız, doğruca ateşe tutmayınız. Boş kutular uygunsuz yerlere atılmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde tutunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar ahşap işlerde nasıl iyi olur örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar